İslami sitelerde forum anlayışı

Yayınlanma websitesi meseleleri

İnternet aleminde  chat denilen melun teknolojiden sonra forumlar, belki de en çok rağbet gören, en çok diyalog kurma araçları beynennas.Bir çok profesyonel site ziyaretçilerine forum hizmetini sağlayarak onların da kendilerini internet aleminde ifade etmelerine imkan sağlıyor.

Süf web siteleri ve cehenneme yolculuk

Yayınlanma websitesi meseleleri

“En cok ziyaret ettigin 10 web sitesini yaz senin kim oldugunu diyelim” degildi bu sözün orjinali, iste deccaller devrindeyiz ve bu söz de teknolejiye ayak uydurdu.Evet.. en cok hangi sitelere ziyaret ediyorsun? Bakmadan edemedigim siteler dediginde, listede hangi icerige sahip siteler var?

Duygusal klavye tuşları ve tesettürlü şeytan

Yayınlanma websitesi meseleleri

Ara ara islami forumları gezmek rütin işlerim arasındadır. Şöyle bir ortama bakarım, internette müslümanlar nelerle meşguller, neleri tartışıyorlar neleri paylaşıyorlar diye; Sadakat forumla da mukayese babından. Faideli olduğunu düşündüklerimi de ara ara forumumuzda gündeme getiririm.

Geçenlerde yine çok takibat yapılan bir forumdaki bir başlık dikkatimi çekmişti.

Sapık bir site daha

Yayınlanma websitesi meseleleri

kurandakidin.net isminde, ismi büyük kendi küçük, acaip safsatalarla derlenmiş komik bir site gördüm. Yazan kişi dinsiz olmalı ki, edille-i şer'iyyeyi bu denli inkara teşebbüs edebiliyor ve Kur'ân-ı Kerîm'i kendi anladığı (daha doğrusu anlamadığı) şekilde yorumlayabiliyor.